Zasady i warunki dostawy produktów

Nasze produkty wysyłamy tylko na terenie Polski, szybkim, bezpiecznym i sprawdzonym kurierem. Zależy nam, aby zakupione produkty dotarły do Ciebie na czas i bez zbędnych kłopotów. Dlatego wysyłamy je odpowiednio zabezpieczone do transportu i korzystamy tylko ze sprawdzonych firm kurierskich.

Sposoby dostawy, czas i całkowity koszt jest podany na stronie produktu.

Koszty dostawy:

  • odbiór osobisty przelew 0zł
  • kurier przelew: 149 zł
  • kurier za pobraniem: 199zł

Czas dostawy:

Czas dostawy wynosi od 7 do 20 dni roboczych, liczonych od momentu złożenia zamówienia oraz potwierdzenia przyjęcia go do realizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby ten czas maksymalnie skrócić a tym samym, aby wybrane przez Ciebie produkty jak najszybciej znalazły się w Twoim domu.

Gdy termin dostawy ustalony przez firmę transportową nie odpowiada - prosimy od razu poinformować o tym fakcie przed załadunkiem zamówienia, wtedy zmiana terminu dostawy jest bezproblemowa.  

Jeśli zostanie wyrażona zgoda na dostawę w danym dniu i zostanie załadowane na samochód a zamówienie nie zostanie odebrane - Firma Transportowa podwaja koszt dostawy które ponosi kupujący!

W przypadku widocznych uszkodzeń paczki, bardzo proszę zwrócić uwagę kierowcy i skontaktować się z nami.  Brak kontaktu do biura przy kurierze może spowodować odrzucenie reklamacji uszkodzonej przesyłki. 

Jak przebiega dostawa?

Dostawa produktu dostępna jest tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.  

Firmy transportowe z którymi współpracujemy informują co najmniej dzień wcześniej o dostawie. 

Meble dostarczamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:00 do 23:00, o czym informujemy telefonicznie podając przedział około 3 godzinny.  

Kierowca dzwoni indywidualnie do każdego klienta również 30 minut przed przyjazdem. 

Ze względu na wagę i gabaryty mebli należy zorganizować odpowiedni odbiór przesyłki. 

Kierowcy jeżdżą w pojedynkę i nie mają obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania - jest to ich sprawa indywidualna. 

Nie obsługujemy życzeń klientów w zakresie godzin dostaw.


Product successfully added to the product comparison!